obr_respondenti obr_tazatele

Pracovník technické podpory projektů

Náplň práce:

  • technická a administrativní podpora
  • poskytování kompletní podpory uživatelům
  • intenzivní komunikace a pomoc externím spolupracovníkům (zejména telefonická)
  • operativní řešení technických problémů
  • ověřování funkčnosti technického vybavení (počítačů, mobilních telefonů) externích spolupracovníků
  • testování SW aplikací pro sběr dat
  • školení externích spolupracovníků
  • evidence, archivace, administrativa
  • reporting a podpora spolupracujících oddělení

Požadujeme:

  • dobré komunikační schopnosti při podpoře uživatelů a při školení
  • znalost prostředí OS Windows a Android
  • schopnost detekce SW a HW problémů
  • flexibilitu, kreativitu, pozitivní přístup k pracovním úkolům, tvůrčí nápady
  • spolehlivost, pečlivost, ochotu se stále učit

Výhodou:

  • praxe na pozici technické podpory
  • praxe v tazatelské síti výzkumné agentury
  • základní znalost SQL
  • alespoň pasivní znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých a různorodých úlohách a velice prestižním projektu
  • Prostor pro vlastní nápady a iniciativu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Další benefity (stravenky, podpora odborného a jazykového vzdělávání, 3 sick days ročně, firemní mobilní tarif, dovolená navíc po 2 letech ve firmě, atd.)
  • Možnost seberealizace a profesního růstu v týmu odborníků
  • Dlouhodobou perspektivu a zázemí stabilní společnosti
  • Příjemné, neformální prostředí a mladý, přátelský kolektiv
  • Pružnou pracovní dobu

Nástup: ihned

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám své CV a motivační dopis na adresu personalni@median.cz

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole

výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.