obr_respondenti obr_tazatele obr_opertator

Kariéra – Technický poradce SW

Člen týmu klientské podpory firemních SW

Náplň práce:

  • Budete především řešit technické problémy a dotazy klientů vztahující se k firmou vyvíjeným SW
  • Komunikovat s klienty (a to jak osobně, tak i formou vzdálené podpory)
  • školit uživatele,
  • testovat vyvíjené SW,
  • tvořit dokumentaci (také v AJ),
  • zabezpečovat telefonickou podporu uživatelů,
  • realizovat servisní výjezdy po Praze.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání,
  • Schopnost detekce SW problémů
  • AJ komunikativně,
  • dobrou znalost Windows a MS Office,
  • ochotu se stále učit,

Nabízíme:

  • zajímavou práci v týmu klient servisu SW,
  • prostor pro vlastní nápady a iniciativu,
  • příjemné, neformální prostředí a mladý, přátelský kolektiv,
  • možnost seberealizace a profesního růstu v týmu odborníků,
  • dlouhodobou perspektivu a zázemí stabilní společnosti,
  • pružnou pracovní dobu,
  • benefity (stravenky, podpora odborného a jazykového vzdělávání, 3 sick days ročně, firemní mobilní tarif, dovolená navíc po 2 letech ve firmě, využití možnosti rekreace v soukromých objektech v jižních Čechách a v Bratislavě atd.).

Nástup: ihned

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám své CV a motivační dopis na adresu personalni@median.cz

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Zasláním životopisu udělujete souhlas s tím, aby společnost MEDIAN, s.r.o., zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Kdykoli můžete požádat společnost MEDIAN, s.r.o. o smazání nebo o opravu Vašich osobních údajů.