obr_respondenti obr_tazatele

Kariéra – Technický poradce SW

Technický poradce SW

Náplň práce:

  • komunikace s klienty,
  • školení uživatelů,
  • testování vyvíjeného SW,
  • tvorba dokumentace (také v AJ),
  • telefonická podpora uživatelů,
  • servisní výjezdy po Praze.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání,
  • AJ komunikativně,
  • dobrou znalost Windows a MS Office,
  • ochotu se stále učit,
  • spolehlivost.

Nabízíme:

  • dlouhodobou perspektivu a zázemí stabilní společnosti,
  • možnost osobního a odborného růstu v týmu odborníků,
  • mladý a přátelský kolektiv,
  • odpovídající finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody (stravenky, podpora odborného a jazykového vzdělávání, sick days, firemní mobilní tarif, po 2 letech ve společnosti dovolená navíc atd.)

Nástup: ihned

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám své CV a motivační dopis na adresu personalni@median.cz

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole

výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.