obr_respondenti obr_tazatele

Programátor C#

Náplň práce:

Práce na vývoji nového komplexního software pro zpracování dat z oblasti měření konzumace médií a přípravy mediálních kampaní.

Pozice vhodná i pro studenty posledních ročníků VŠ

Požadujeme:

  • znalost .NET (C#, Visual Studio)
  • ochotu se stále učit
  • schopnost analytického myšlení
  • schopnost týmové spolupráce
  • dobré komunikační schopnosti (slovem i písmem)
  • alespoň pasivní znalost angličtiny
  • spolehlivost

Vítáno:

  • zkušenosti s WPF
  • znalost návrhových vzorů
  • znalost relačních databází (MS SQL, SQLite)
  • zkušenosti s agilním vývojem

Nabízíme:

  • dlouhodobou perspektivu a zázemí stabilní společnosti
  • prostor pro vlastní kreativitu a rozvoj
  • zapojení se do inovativního mezinárodního softwarového projektu
  • zajímavé platové ohodnocení a benefity (podpora odborného a jazykového vzdělávání, 3 dny sick days, firemní tarif)
  • příjemné pracovní prostředí
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost částečné práce z domova (po zapracování)

Nástup: ihned

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám své CV a motivační dopis na adresu personalni@median.cz

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole

výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.